Výhra A-týmu :)
První utkání jarní sezóny nebylo tak špatné. Je pravdou, že kombinace občas vázla. Málo jsme zapojovali naše střední záložníky, kteří často běhali bez míče a tím trpěla naše hra. I přes to jsme byli lepším týmem a zásluhou Luby Kortána, který střílel ve vápně na zadní tyč a hlavně Honzy Krátkého, který jeho střelu dorážel, jsme vedli.
Druhou branku vsítil z přímého kopu Lukáš Vosolsobě a bylo po zápase. Soupeř rezignoval na fotbal a pouze bránil. Druhá půle byla pro oko diváka nudná. My jsme drželi míč, ale daleko od brány soupeře a utkání se pouze dohrávalo. Občas jsme zaútočili křídelním útokem díky agilnímu Viktoru Soukupovi, kterému zdatně sekundoval Tomáš Uzel, bohužel žádná z jejich gólovek nebyla využita. Výborné utkání odedřel na hrotu útoku Honza Krátký, který je velkým příslibem do budoucna. Doufám, že příští týden ve Věšíně bude náš fotbal ještě zábavnější.
8.4.2018